O Šestinedělkách

Stránky jsme založily v listopadu 2016 s cílem usnadnit těhotným ženám a novopečeným maminkám jejich cestu za krásným šestinedělím. Je totiž spousta osvědčených tipů, triků a rad ohledně této životní periody, které nám samotným chyběly. Čerpáme z nejrůznějších zdrojů – od odborníků, z knih, článků, studií a osobních příběhů.

Od ostatních se odlišujeme tím, že se zaměřujeme především na to, jak to udělat, abyste vy (a my) jako šestinedělky byly spokojené a duševně vyrovnané. Je přirozené, že se občas budeme věnovat i tématu péče o dítě, ale není to náš primární cíl. Stránek zaměřených čistě na miminka je totiž podle nás na internetu dost.

Každá maminka a každé miminko jsou jiné. Nic z toho, co se zde dočtete neberte jako dogma, ale jako inspiraci. Pokud vám něco nebude sedět, netlačte se do toho.

Všechny citace maminek jsou autentické a záměrně je zveřejňujeme anonymně. Pokud by bylo jméno dítěte natolik vzácné, že by i podle něj mohla být maminka identifikována, změnily jsme jej.

Chcete-li nám a potažmo našim čtenářkám pomoci, pošlete nám i Vy svůj šestinedělní příběh na adresu pribehy@sestinedelky.cz. Předem děkujeme!