O nás

Aneta Majerčíková

foto
Jsem maminkou roční holčičky, která mě na rodičovské dovolené každým dnem něčím překvapuje a něco učí. Navzdory pěknému porodu pro mě bylo šestinedělí tvrdou zkouškou, která ve výsledku prověřila nejen vztahy v rodině, ale především můj vztah sama k sobě.


Protože bych nechtěla zůstat u jednoho dítěte, nejspíš mě ještě nějaká šestinedělí čekají. Rozhodla jsem se proto sbírat pro inspiraci sobě i ostatním příběhy žen (a mužů:) a nalézat tipy, jak příští šestinedělí nejen přežít, ale jak si jej v rámci možností zařídit tak, abych na něj mohla přes mnohá úskalí, jež se s ním přirozeně pojí, vzpomínat jako na jedno z nejkrásnějších období v životě.

Monika Hulíková

ja-a-vili_uprava
Maminkou jsem se stala před rokem a půl. V jeden den se mi zcela obrátil život vzhůru nohama. Z psycholožky na plný úvazek se stala „full-time“ matka. To jsem si ještě neuměla ani představit, jak moc je mateřství jiné než jakékoli moje dřívější role, jak moc je náročné, a také jaká obrovská příležitost k osobnímu růstu to bude (aneb jaká to někdy bude velká krize:-). S radostí, úžasem a často i vyčerpáním sleduji, jak náš syn roste a snažím se být 100% matkou již od prvních momentů jeho života. Proto jsem se také rozhodla podílet se na Šestinedělkách.

Chci sdílet zkušenosti i s jinými maminkami, které si s velkou pravděpodobností po narození dítěte procházejí stejným přerodem. Přeji si, aby i ony mohly čerpat praktické rady, které se ke mě v období šestinedělí nedostaly, přestože zpětně si říkám, že bych je velmi ocenila.

 

Kontaktovat nás můžete prostřednictvím emailu info@sestinedelky.cz nebo naší stránky na Facebooku.