Pages: 1 2

Vyražte s miminkem na tak trochu jinou procházku!

Stejně tak nezapomínáme na pánevní dno a zařazujeme i cviky na jeho aktivaci a relaxaci. I když pokud má konkrétně v této oblasti dojít k výraznému zlepšení, doporučujeme absolvovat také oddělený workshop, který je na pánevní dno zaměřený. Účastnice jsou na něm bez dětí, mohou se tak plně soustředit na rozsáhlost a hloubku tohoto tématu.

Pravidelně také vyhlašujete motivační výzvy ke cvičení. Pro jaké maminky jsou určeny? 

Pravidelné on-line 13denní výzvy s názvem “Nakopněte svoji lenost do zadku a zpevněte ten svůj” jsou určeny všem zdravým ženám, které o své lenosti moc dobře vědí a rozhodly se s ní zatočit. Každá ji v sobě máme. Napovídá nám svým hláskem, že přece nevadí, že si dnes nezacvičíme, že ještě uděláme tohleto a támhleto a pak si třeba zacvičíme, zkrátka výmluvy a odsouvání cvičení a pohybu „na pak“. V naší výzvě podporujeme chuť k pohybu, lásku ke svému tělu a nechybí také humor a vtip.

Celých 13 dní motivujeme a podporujeme účastnice v uzavřené FB skupině, učíme je konkrétní cviky, které lze zapojit i do normálního běžného života plného práce, péče o děti a domácnost a neustále kopeme lenost do zadku!

Jak na šestinedělí

Jak vzpomínáte na Vaše šestinedělí? Byl velký rozdíl mezi prvním a druhým?

To je výborná otázka (smích). První šestinedělí bylo jako pohádka. Ellí spinkala, papala a zase spinkala. Druhé šestinedělí mám ve tmě. Jsem ale moc ráda, že jsem prožila oba extrémy. Maminkám, které se setkají s laktační psychózou hluboce rozumím.

Máte nějaké osvědčené tipy, jak si usnadnit šestinedělí?

Ano, nebýt sama! Pokud žena jen malinko tuší, že by pro ni šestinedělí mohlo být zátěžové, ať si domluví přítomnost těch nejbližších.

Co byste popřála čerstvým maminkám do roku 2017?

Všem maminkám přeji upřímnou radost a lehkost bytí!

 

Edita Berková

 

Edita Berková je trenérka změny a motivace. Během své první mateřské dovolené založila cvičební program Strollering® – Mateřská v pohybu. Pravidelně pořádá motivační výzvy ke cvičení.

(Čteno 572x)
Líbil se Vám článek? Sdílejte 🙂

You may also like...